Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Anind, ona zrobiła nieumyślnie krzywdę maluszkowi. Depresję poporodowa można leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anind, ona zrobiła nieumyślnie krzywdę i to smiertelna,maluszkowi. Depresję poporodowa można leczyć.a dziecka nie zostawia się ot tak w wannie pełnej wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina moi drodzy wie ze obydwie siostry m się źle prowadzaja a mąż pani a b z domu m nie był ojcem chłopczyka.
aga,jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ją tak oczerniać wypadki zdarzają się najlepszym
najlepsi zostawiają dziecko w tym wieku w wannie pełnej wody?to masz szczęście ze żyjesz, gratuluję rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ją tak oczerniać wypadki zdarzają się najlepszym
najlepsi zostawiają dziecko w tym wieku w wannie pełnej wody?to masz szczęście ze żyjesz, gratuluję rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ją tak oczerniać wypadki zdarzają się najlepszym
najlepsi zostawiają dziecko w tym wieku w wannie pełnej wody?to masz szczęście ze żyjesz, gratuluję rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hh- to nie jest ważne. Znajomi mówili Aga. Nie miałam pojęcia ze ona mogła mieć aż taki problem i gdzieś pewnie jest drugie dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opanujcie się ludziska bo nikt nie chciałby takiej tragedii w rodzinie a wasza nienawiść jest obrzydliwa. Mamie która twierdzi że jak można kąpać dziecko o 9 rano i że to było zabójstwo nie życzę takiej tragedii a wytłumaczę ci idi.....o że można kąpać dziecko rano np jak zrobi kupę widocznie ta mama dbała o higienę swojego jedynego najukochańszego synka. Znam tych ludzi i nikomu nie życzę takiej tragedii a ty nie osadzaj bo ktos ciebie może osądzić. Gdybym wiedziała kim jesteś to uwierz że po twoim przykrym komentarzu splunęła bym ci w twarz. Żenada.....nie chciałabyś takiej tragedii na którą tak niewiele wystarczy!!!!! A więc zastanów się kobieto bo sama jesteś matką!!!!
a to są jakieś wyznaczone godziny kapania niemowląt? Nie-tu chodzi o rażące zaniedbanie ze strony samej matki. Chodzi o to ze zostawiła maluszka samego w wannie pełnej wody.a nie o jakieś durne pory kąpieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina moi drodzy wie ze obydwie siostry m się źle prowadzaja a mąż pani a b z domu m nie był ojcem chłopczyka.
  Noo nieźle! Woleńsko-brazylijska telenowela niestety nierozrywkowa... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że czas już odsłonic karty i każdy z imienia i nazwiska i z linka do wlasnego fb przyznaje się do swej wypowiedzi na tym forum! Przeciez jeżeli macie rację i znacie całą prawdę o całym jej życiu to nie możecie wstydzić się swoich słów! czas start! oczywiście kto nie kłamie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że czas już odsłonic karty i każdy z imienia i nazwiska i z linka do wlasnego fb przyznaje się do swej wypowiedzi na tym forum! Przeciez jeżeli macie rację i znacie całą prawdę o całym jej życiu to nie możecie wstydzić się swoich słów! czas start! oczywiście kto nie kłamie...
  Proponuję solidną dawkę Hydroxyzyny, albowiem każdy trzeźwo myślący człowiek, już wyłącznie na podstawie oficjalnie udzielonych informacji jest w stanie wyciągnąć odpowiednie JEDNOZNACZNE wnioski.   ...i rodzinne, rozhisteryzowane lobbowanie "o kłanianiu się, wątpliwym wykształceniu, jak i nieszczególnej powierzchowności" omawianego obiektu nie zmienia faktu popełnienia czynu niosącego za sobą konsekwencje społeczne takie, a nie inne.   Mam jednak nadzieję, że nie będziemy w najbliższym czasie świadkami "nagłego napadu niepoczytalności", a co za tym idzie kompletnego braku konsekwencji dla owej dziewuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACJA! NIE ZOSTAŁA SKAZANA! NIKT NIE MA PRAWA PREZENTOWAC JEJ DANYCH (ROBI TO OCZYWIŚCIE ANONIMOWO)! PRZEDSTAW SIE JEDEN Z DRUGIM! UWIARYGODNIJ TYM MERYTORYCZNOŚĆ SWYCH TEORI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestancie juz pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestancie juz pisac
  Proponuję ponad to obligatoryjny zakaz rozmów na w.w temat. ...a co?! Nie hamujmy się, idźmy za przykładem A. na całość.   Od siebie dodam tylko, że ja również dołożę wszelkich starań, by chóralne jojczenie w stylu: "Och, nie róbmy (niewygodnymi) komentarzami krzywdy temu zagubionemu dziewczęciu!", nie przesłoniło myślącym (!) oczu, a co za tym idzie, by sprawca poniósł adekwatną karę... także w lokalnej społeczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to był wypadek jak twierdzicie i ta porządna kobieta jak ją nazywacie nie zrobiła tego specjalnie to powiedzcie mi kto kąpie dziecko 0 9 rano bo zdarznie miało miejsce o 10. zamyka drzwi na klucz zostawia dziecko w wannie i idzie się rzucać z balkonu z pierwszego piętra kto tak robi? skoro zaczeło się dziać coś nie tak podczas kompieli to się wiele nie myśli tylko wzywa się pomoc... Morderczyni i tyle powinna odpowiadać za zabójstwo, ale nie ma jej co osądzać tylko podziwiać za odwage bo ja jak patrze na moje małe 9-cio miesięczne dziecko to myśle i wiem że nigdy bym tego nie zrobiła prędzej sobie bym życie odebrała, a pozatym fakty ludzie co małe 3 i pół miesięczne dziecko robiło w wannie?!?! takie maleństwo kompie się w wanience ja wiem swoje nikt nie będzie pierdział że to wypadek, tłumaczmy też tych naćpanych którzy wsadzili dziecko do piekarnika, bo przecież byli naćpani to wiele wyjaśnia ludzi którzy dzieci na śmieci wyrzycają noworodki i starsze CHORY KRAJ... i jeszcze nam tu muzułmanów dajcie... współczuje tej kobiecie bo życie ze świadomością że się utopiło własne nic nie winne dzieciątko i wytykanie palcami przez ludzi sprawi że będzie próbować popełnić samobójstwo ale tym razem skutecznie szkoda tylko że przeżyła ale to pewnie taka kara dla niej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie pisać bzdury o tym że dziecko jest nie męża żę się puszczała ,jak już piszecie to tylko prawdę,można ją obwiniać ale nie o to że się puszczała z siostrą ,to kłamstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 najlepsza wypowiedz jaka tu czytalem wlasnie tak dokladnie myslalem jak ty kazdy co ma cos muzgu tak to hybe widzi a ci co ja usprawiedliwiaja to buraki z jej bani co nie powiedzo zlego slowa bo .<"przecie matkie i lojca znajom do kusciola hudzo dobre ludziska ":sranie w banie nie bede psuw na niej wieszal I osadzal tej dziewczyny moze wcale tak dobrze miedzy nimi niebylo I w koncu pekla jej psyhika I zrobila cos strasznego nie wiadomo jak tak naprawde tego malrzenstwa zwiozek wyglodal a ze sie klaniali I dzien dobry muwili to juz wiesniaku im korone na glowe zalozyli co za impotenctwo umyslowe to jak ja nikomu nie muwie to w piekle sie bede smarzyl hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pojebactwo tutaj w tej naszej Woli Uhruskiej - takie durnoty o Agnieszce wypisywać, jak tak mozna? Jakim trzeba byc człowiekiem...dziewczyna miała jednego chłopaka przez całe życie i nie puszczała się jak to robią ci, którzy tak na nia plują, bo jej zazdrościcie, ze żyła przykładnie, a was Doopa swedziała sory, ale tak napisze bo wy nie przebieracie w słowach. Age znałam ze szkoły, dziewczyna lubowała sie w rosyjskim i tak poszła w tym kierunku na studia dalej. Zawsze była uprzejma i skromna, a nie jak niektóre badziewia, które tutaj sie wypowiadają. Tak Aga to skromna dziewczyna, a nie zarozumiała jak ktos napisał. Dziewczyna leży w ciężkim stanie pod respiratorem, a wy potrafilibyscie podejść i odłączyć jej ten respirator, tak nazwę was tak jesteście mordercami bo zabijacie ludzi takim gadaniem, zabijacie człowieka powoli, misteryjnie, tak aby jak najdłużej cierpiał. Nie macie ani krzty ludzkiej przyzwoitości nie mowię juz o współczuciu, bo wy potraficie tylko życzyć komuś krzywdy i nieszczęścia, świętujecie jak ktos ponosi porażkę, jesteście takimi dziwadlami, którzy dzien wczesniej wczesniej wysyłają te dziewczynę na tamten swiat, życząc jej by zdechła itd, a 1 listopada pedzicie na cmentarze ze znajomymi bo z rodzina to nie wypada, idziecie w super ciuszkach zakupionych specjalnie na te okoliczność, zeby co? Zeby uczcić dzien wszystkich świętych i wspomnieć tuch, którzy juz odeszli? Nie sadze, ciekawe, czy w tym wszystkim pamiętaliście o tym dzieciątku, które na wskutek nieszczęśliwego wypadku musiało od naszej społeczności odejść. nie bo wy tylko potraficie przybierać piękna postać i isc na grobing bo taka moda i poplotkować i pośmiać sie z czyjegoś nieszczęścia. Dodam, ze jesteście idiotami uważacie sie za wszystkowiedzacych i sądzicie według siebie. Takie durnoty jak, kąpiel o 9 rano miałaby byc czymś dziwnym itd otóż sami nie byliście kąpani sami sie nie kapiecie i macie goowno w portkach az śmierdzi i żadne perfumy nie pomogą. Sami kapiecie sie raz na weekend jak impreza sie zbliża, dlatego dla was dziwna jest kąpiel dzieciątka o 9 rano...kupa śmiechu z takimi teoriami. Tak samo jak teoria o utopieniu, porównywaniu agi do wasniewskiej - matki madzi itd, a nie przyszło wam do głowy, ze dziewczyna była przemęczona i mogła zasłabnąć podczas kąpieli...a jak sie ocknęła to wlasnie wiedziała, ze tak ja zlinczujecie wiec wolała zejść z tego świata, ale nie doczekanie wasze, modlę sie za nia i nie tylko ja jest jednak po mimo tej zarazy wiele ludzi normalnych, którzy współczują i proszą Boga o jej wyzdrowienie. Wierze, ze Agnieszka powróci do zdrowia i wtedy bedzie wam łyso. Dziecka jej to juz nie zwróci niestety. Co teraz maz jej czuje przy łożku szpitalnym, jego zona walczy o życie ludzie macie zone/meza? Postawcie sie w takiej sytuacji, nikomu z was takiego czegos nie życzę, ja nam meza i moge sobie tylko to wyobrazic co to jest siedzieć przy łożku małżonka i czekać...ludzie nie macie tego wglądu w siebie? Co by było gdyby moja zone meza spotkał szpital i respirator i do tego smierć dziecka?????? Koniec swiata, nie przez kometę nie przez atom, ale przez takie cyborgi jak wy! Nie sądziłam, ze w mojej rodzinnej miejscowości takie potwory żyją, tak jesteście potworami, bestiami, jesteście oprawcami tej dziewczyny, a mówicie, ze ona jest, nie otóż to wy jesteście zbrodniarzami człowieka ale w białych rękawiczkach. Ten kto udostępnił link do fb Agnieszki powinien udać sie do psychiatry, albo przestać ćpać pod przystankiem. Człowieku, czlowieku kim ty jestes zeby osadzać drugiego człowieka? Sami jesteście jak ci terroryści co samosądem ścinają głowy i cieszą sie z rozlewu krwi, nie jesteście lepsi, o nie! Jesteście takimi średniowiecznymi błaznami, i żyjecie w epoce stosów i czarownic dosłownie. Modny smartphone? Nie szkodzi to nie czyni was cywilizowanych. Wykształcenie?moze i papier jest tej, czy innej uczelni, ale to nie czyni was wykształconym. Dopóki macie ten jad w sobie ludzie beda przez was ginąc tak jak Agnieszka, bo ona prEd takimi ludźmi targnęła sie na swoje życie, mało? Umiecie zaszczuć drugiego człowieka to tylko potraficie, o czym będziecie plotkować i kogo stygmatyzować w następnym miesiącu? Nie wazne ktos sie znajdzie, bo bez tego wasze życie nie ma sensu. Bo to jest was pokarm żywic sie ludzkim nieszczęściem. Dobranoc tak dobranoc bo ja nie życzę nikomu złego, nawet wam, ktorZy postępujecie tak niesprawiedliwie w stosunku do drugiego człowieka. Dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Woli Uhruskiej i osobiście nie znałam tej dziewczyny, ale z widzenia. Zastanawia mnie skad ten jad w ludziach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że nikt nie chce nikomu odłączać respiratora.mam nadzieję ze wyzdrowieje,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...